Brněnská tanečnice a lektorka Lilith je přední českou tribal fusion tanečnicí, vedoucí tribal fusion skupiny Bellatrix od roku 2013 a členkou ATS© skupiny Hurriya od roku 2011. Ve svém volném čase se také věnuje tvorbě tribalových šperků, zejména tribalovým bindi pod vlastní značkou Third EYE Bindis.

 
Taneční biografie:

Orientálnímu tanci se Lilith začala věnovat od roku 2007. Od té doby prošla tanečními kurzy předních českých lektorek orientálního tance – Kathreen Derouet, Badriah, Šárky Martinákové a Jany Leitnerové. V rámci svého vzdělávání v rámci Tribal Stylu na jaře 2011 získala lektorský certifikát výukové metody Ba’Thani pod vedením americké tanečnice Bri Hurley. Průběžně se vzdělává i na seminářích významných zahraničních tanečnic, zejména v oblasti Tribal Fusion, případně dalších fúzních stylů.

Mezi nejznámější lektory, jejichž semináře absolvovala, patří například Rachel Brice, Sharon Kihara, Sherri Wheatley, Samantha Emanuel, Kami Liddle, Jill Parker, April Rose, Asharah, Deb Rubin, Illan Riviere, Violet Scrap a celá řada dalších. Pravidelně navštěvuje taneční festivaly v Česku i v zahraničí, kde se i nadále vzdělává.

 
Významné události:

V letech 2013 a 2015 se účastnila evropského turné americké show Bellydance Evolution Jilliny Carlano - v roce 2013 vystupovala se show Dark Side of the Crown v rakouském Dornbirnu, v Athénách v Řecku a v Bari v Itálii a dva roky poté se show Alice in Wonderland v Praze a v Mariboru ve Slovinsku.

V letech 2014 a 2015 vyhrála třetí místo na mezinárodní soutěži Let’s Dance Prague Oriental Competition v Praze v kategorii tribal.

Tanečnice a lektorka stylu tribal fusion

Účinkující v americké show Bellydance Evolution

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now